POMÁHÁME  ZNAČKÁM  RŮST

S čím ti pomůžeme?

Postaráme se o tvoje sociální sítě.


Co získáš?

Více času na své podnikání

Individuální přístup

Zvýšíme viditelnost tvé značky


Správa sociálních sítí 

Nabízíme znalosti a dovednosti potřebné k úspěšné správě profilů na různých platformách. Znalost algoritmů, nejnovějších trendů a strategií pro růst publika což je klíčové pro efektivní sociální marketing. Spravujeme Instragram, Facebook, Pinterest, Linkedin a YouTube.

Tvorba CANVA šablon

Jde o proces tvorby designových šablon, které mohou sloužit k opakovanému použití pro různé projekty. Canva je nástroj pro grafický design, který umožňuje uživatelům snadno vytvářet grafiku pro různé účely, jako jsou například sociální média, prezentace, letáky, webové stránky a mnoho dalšího.

Webové stránky

Webové stránky jsou důležitým nástrojem pro budování image, komunikaci se zákazníky a růst tvého podnikání v digitální éře. Webové stránky jsou tvojí vizitkou na internetu. Vytváříme stránky na platformě googlesites, wordpress, canva.

Tvorba rells, UGC videí

Reels jsou krátká videa (maximálně 60 sekund), která mají být zábavná, kreativní a snadno sdílená. Je to populární formát na platformě Instagram a pomáhají získávat vyšší dosah a angažovanost než běžné příspěvky. UGC videa jsou obsahem, který vytvářejí samotní uživatelé (např. zákazníci), ne značka. Tento druh obsahu může poskytnout důvěryhodnost a videoreference o tvém produktu nebo službě.

Design

Důležitost rovnováhy mezi estetikou a funkcionalitou. Design má vliv na naše každodenní životy. Ovlivňuje naše chování, nákupní rozhodnutí a vnímání světa kolem nás. 

Brand

Komplexní pojmenování, které reprezentuje identitu, hodnoty a image organizace, firmy nebo osobní značky. Brand se týká všeho, co spojuje zákazníky a prodejce.